Se alle resultatene fra Stamnes Cup i helga

SLUTTSPILL: Leirfjord vant over Gruben i finalen i B-sluttspillet i G13. Foto: Jill-Mari Erichsen

SLUTTSPILL: Leirfjord vant over Gruben i finalen i B-sluttspillet i G13. Foto: Jill-Mari Erichsen

Arrangørklubben SIL vant fire finaler i A-sluttspillet i Stamnes Diadora Cup. Her er alle resultatene fra sluttspillet i turneringen.

DEL

Stamnes Diadora Cup (13-19 år) ble arrangert i helga i Helgelandshallen og Stamneshallen med 78 lag fra Namsos i sør til Mo i Rana i nord.

Sandnessjøen IL vant finalene i J14, G14, G15/16 og G17-19.

De andre vinnerne var Tjalg i G13, Brønnøysund i J13 og J17-19 og Gullvikmoen i J15/16.

G13
A-sluttspill:

Kvartfinaler:
Tjalg IL 2 - Selfors UL 1 4-2
Tjalg IL 1 - SIL 1 2-4
Sømna IL - Bossmo/Ytteren 1-2
Rana FK - Leirfjord 9-1
Semifinaler:
Tjalg IL 2 - SIL 1 6-2
Bossmo/Ytteren - Rana FK 5-5
Finale:
Tjalg IL 2 - Rana FK 2-1
Bronsefinale:
SIL 1 - Bossmo/Ytteren 5-2
B-sluttspill:
Kvartfinaler:
Nesna IL - Herøy IL 2-1
SIL - Leirfjord 2 0-3
Brønnøysund - Gruben IL 1-2
Mosjøen 1 - Selfors UL 2 4-3
Semifinaler:
Leirfjord 2 - Nesna IL 2-0
Gruben IL - Mosjøen 1 2-1
Finale:
Leirfjord 2 - Gruben IL 2-1

G14
A-sluttspill:

Kvartfinaler:
SIL - Brønnøysund 5-3
Gruben IL 2 - Gruben IL 1-0
Leirfjord - Bossmo/Ytteren 1 4-4
SIL 1 - Brønnøysund 1 5-0
Semifinaler:
SIL - Gruben IL 2 2-0
Leirfjord - SIL 1 2-3
Bronsefinale:
Gruben IL 2 - Leirfjord IL 1-3
Finale:
SIL - SIL 1 4-1
B-sluttspill:
Semifinaler:
Nesna IL - Mosjøen 2 4-1
Mosjøen 1 - Bossmo/Ytteren2 0-3
Finale:
Nesna IL - Bossmo/Ytteren 2 1-2

G15/16
A-sluttspill:
Kvartfinaler:
Mosjøen IL G15 1 - Lovund 9-1
SIL 3 - Rana FK 1 3-4
SIL 2 - SIL 1 2-7
Mosjøen IL G15 2 - Rana FK 2 2-0
Semifinaler:
SIL 1 - Mosjøen IL G15 2 4-2
Mosjøen IL G15 1 - Rana FK 1 2-4
Bronsefinale:
Mosjøen IL G15 1 - Mosjøen IL G15 2 1-3
Finale:
Rana FK 1 - SIL 1 1-3

G117-19
A-sluttspill:
Kvartfinaler:
Gruben IL 1 - Gullvikmoen 2-1
SIL - Gruben IL 2 6-0
SIL 1 - Gruben IL 3 4-2
SIL3 - SIL 2 7-2
Semifinaler:
SIL - Gruben IL 1 3-2
SIL 3 - SIL 1 5-4
Finale:
SIL - SIL 3 4-5

J13
A-sluttspill:
Semifinaler:
Korgen 1 - Brønnøysund 1 0-2
SIL 2 - SIL 1 2-3
Bronsefinale:
Korgen 1 - SIL 2 4-1
Finale:
Brønnøysund 1 - SIL 1\u00093-2
B-sluttspill finale:
Brønnøysund 2 - SIL 5-0

J14
A-sluttspill:
Kvartfianler:
Brønnøysund 1 - Dønna IL 9-0
SIL - Korgen 7-1
Hemnes J14 - Brønnøysund 2 1-2
Gruben IL 2 - Gruben IL 1 3-1
Semifinaler:
SIL - Gruben IL 2 4-3
Brønnøysund 2 - Brønnøysund 1 0-3
Bronsefinale:
Gruben IL 2 - Brønnøysund 2 8-0
Finale:
SIL - Brønnøysund 1 2-1
B-sluttspill finale:
Herøy 1 - Leirfjord 0-4

J15/16
A-sluttspill:
Kvartfianler:
Gruben IL - Nesna IL 1-0
Gullvikmoen 2 - Rana FK 2 1-5
Gullvikmoen - Rana FK 1 2-1
SIL 2 - SIL 2-0
Semifinaler:
Gruben IL - Rana FK 2 1-2
Gullvikmoen - SIL 2 3-1
Finale:
Rana FK 2 - Gullvikmoen 2-3
Bronsefinale:
Gruben IL - SIL 2 0-2
B-sluttspill finale:
Rock IL Namsos - Herøy IL 1-0

J17-19
Semifinaler:
Brønnøysund 1 - SIL 1 3-1
Brønnøysund 2 - Gruben IL J17 0-3
Finale:
Brønnøysund 1 - Gruben IL J17 6-2



























Send inn tekst og bilder «

DEL MED OSS: Skriv om ditt lag og din sportsopplevelse!

Artikkeltags