Alle resultatene fra Alstahaug maraton. Sjekk om du finner deg selv eller noen du kjenner på lista

Starten på Hårekmila.

Starten på Hårekmila. Foto:

DEL

Nesten 600 løpere deltok på løpsfesten i Alstahaug på lørdag. Under finner du alle resultatene fra Alstahaug maraton.

Helmaraton

Kvinner 18-19:

1. Marthe Westvik, Idrettsfag Mosjøen 4:52:26

Kvinner 35-39

1. Inga Zilinskaite 3:30:52

2. Ingvild Gabrielsen, Tverlandet IL 3:31:29 +00:37

Kvinner 45-49

1. Karin Kjensli, Kjærstad il 3:20:21

Menn 18-19

1. Otervik Johansen, Idrettsfag Mosjøen 4:53:45

Menn 23-34

1. Andris N. Koskevics 3:19:47

2. Nicolai Dybvad, Team Russergutta 3:32:14 +12:27

3. Trond Kaspersen, Sneppen cafe 4:22:21 +1:02:34

Menn 35-39

1. Thomas Johansen, Engan velforening 3:30:46

Menn 40-44

1. Jan Thomsen, Nibio 3:10:30

Menn 45-49

1. Ronny Larsen, Klubbløs 3:40:40

Menn 50-54

1. Arild Hansten, IL Tjalg 3:26:27

Menn 60-64

1. Eiolf Eivindsen, Alcoa 3:35:31

Menn 65-69

1. Jan-Helge Balto, Sirma IL 3:30:00

Menn 80-84

1. Per Kjensli, No team 6:57:02

Halvmaraton

Jenter 16-17

1. Bjørhusdal, Idrettsfag Mosjøen 2:13:39

2. Andrine Einmo, Ikke med i en klubb 2:26:28 +12:49

Kvinner 18-19

1. Ida Kjensli Eriksen, Kjærstad IL 2:05:09

2. Maren Strømstad, Idrettsfag Mosjøen 2:26:46 +21:37

3. Ebba Kvitnes. Idrettsfag Mosjøen 2:26:52 +21:43

Kvinner 23-34

1. Guro Toppen. Gålå Lauparlag 1:37:20

2. Monica Beate Strand - 1:38:30 +01:10

3. Lovise Aufles Valberg, Kjærstad IL 1:46:27 +09:07

4. Riina Maria Berglihn - 2:01:52 +24:32

Kvinner 40-44

1. Wendy Waalen, NIBIO BIL 1:45:54

2. Trude Larem Fick, Mosjøen Løpeklubb 1:48:19 +02:25

3. Lisa Carlsson Grøneng, Ingen 2:10:18 +24:24

4. May Helen Bakken, Ingen 2:11:23 +25:29

5. Merete B. Pedersen, Team Frisk3 2:36:03 +50:09

Kvinner 45-49

1. Britt Ina Hals, Alstahaug Kommune 1:40:23

2. Anita Rosland, Brønnøysund IL 1:46:47 +06:24

3. Bodil Berntsen, Frisk 3 1:56:46 +16:23

4. Elise Krey Pedersen, NIBIO Bedriftsidrettslag 1:59:49 +19:26

Kvinner 50-54

1. Åshild Åker, Ingen 2:07:29

2. Anna Dalen, ISS 2:08:46 +01:17

3. Susanne From, Hattfjelldal IL 2:28:56 +21:27

Kvinner 60-64

1. Heidi Hanssen, Il vega 2:14:41

Gutter 16-17

1. Sebastian Vilhelmsen, Ingen 1:57:46

Menn 18-19

1. Jonas Wie, MOSJØEN IL- Fotball 1:34:16

2. Anders Berge, Olderskog il 1:45:20 +11:04

Menn 20-22

1. Stian Mikalsen, LSI 1:29:42

2. Ola Berge, Olderskog il 1:39:52 +10:10

Menn 23-34

1. Martin Vatshaug, Drevja IL 1:27:21

2. Even Flønes Skare, Marine Harvest 1:38:00 +10:39

3. Rikard Eide, Tjøtta Idrettslag 1:38:34 +11:13

4. Christian Nyland, VK-bil 1:47:33 +20:12

5. Ludvik Eide, Tjøtta Idrettslag 2:09:31 +42:10

Menn 35-39

1. Lasse Blom,  Sømna IL 1:11:22

2. Stefan Winterhoff, LG Bad Soden / Sulzbach 1:27:34 +16:12

3. Michal Motyka, Ingen 1:37:50 +26:28

4. Morten Mjåvatn, Ømmervatn skytterlag 2:02:14 +50:52

Menn 40-44

1. Running Johansen, TorACM 1:40:32

2. Kenneth Slåen, Vefsn Hagelag 1:42:15 +01:43

3. Tore Hansen, Nesna Styrkeløftklubb 1:58:54 +18:22

Menn 45-49

1. Steinar Westerberg, Sømna il 1:23:25

2. Per Westerbukt, Hattfjelldal IL 1:38:35 +15:10

3. Trond Waage, Bossmo&ytteren 1:42:13 +18:48

4. Kenneth Åsland, Bossmo & ytteren 1:48:28 +25:03

5. Øyvind Myren, Torsdagsklubben 1:49:54 +26:29

6. Morten Andre Romslo, Idrettsfag Mosjøen 2:24:43 +1:01:18

Menn 50-54

1. Jostein Wie, Halsøy IL 1:29:30

2. John Erik Nygaard,  B&Y 1:46:22 +16:52

3. Karstein Hanssen, Posten Bring 1:47:34 +18:04

4. Åge Stabbforsmo, Ingen 1:49:38 +20:08

5. Vegar Sjøvoll, Sandnessjøen VGS 1:51:28 +21:58

6. Tor-Kenneth Aanes, Alcoa Mosjøen 1:54:35 +25:05

7. Børre Mørk, Sil 2:00:17 +30:47

Menn 55-59

1. Arne Marine Ugseth, Harvest 1:30:15

2. Ove Hetland, NIBIO BIL 1:42:51 +12:36

3. Atle Beisland, NIBIO BIL 1:43:31 +13:16

4. Torstein Aasen, LLL 1:45:56 +15:41

5. Guttorm Dahl Johnsen, Team Svingen 1:47:00 +16:45

6. Iver Berg-Olsen, Brodtkorbhytta gym og 1:49:03 +18:48

7. Magne Damsgård, Red vine runners 1:55:54 +25:39

8. Roy Preben Myrvang, Frisk 3 1:58:08 +27:53

9. Tobias Langseth - 2:05:38 +35:23

Menn 60-64

1. Geir Rådmannsøy, Sandnessjøen il 1:53:33

2. Kai Simonsen,  SANDNESSJØEN IL. 2:10:30 +16:57

Menn 65-69

1. Even Borch, Torsdagsklubben 1:51:35

Menn 70-74

1.Bjørnar Torgersen, Sport Torghatten il 1:48:08

Hårekmila

Jenter 12-13

1. Elise Bredesen Øvereng, Mosjøen IL 42:23

2. Alvilde Bønå, Brønnøysund IL 55:10 +12:47

3. Marika Iversen, Tjøtta Oppvekstsenter 1:04:36 +22:13

Jenter 14-15

1. Ida Amundsen, Leirfjord IL 45:52

2. Maria Krane, Bossmo & Ytteren 46:23 +00:31

3. Emilija Kibalcica, Tjøtta Oppvekstsenter 49:32 +03:40

Jenter 16-17

1. Kråkstad Johansen, BOSSMO & Ytteren ski 42:29

2. Møllevik Rødsjø, Rana Fik 42:52 +00:23

3. Catharina Horsfjord, Rana Fik 43:47 +01:18

4. Elin Bøe, Rana Fik 45:55 +03:26

5. Røli Alsgård, Emilie Idrettsfag Mosjøen 54:58 +12:29

6. Thale Helfjell, Idrettsfag Mosjøen 55:03 +12:34

7. Myrnes Steinrud, Idrettsfag Mosjøen 55:53 +13:24

8. Mathilde Vatnan, Idrettsfag Mosjøen 57:10 +14:41

9. Live Grøtte Sandvik, Idrettsfag Mosjøen 58:20 +15:51

10. Helskog Eriksen, Idrettsfag Mosjøen 59:54 +17:25

11. Tuva Rystad Sund, Idrettsfag Mosjøen 1:03:42 +21:13

12. Maia Lindseth Eriksen, Idrettsfag Mosjøen 1:03:42 +21:13

13. Bjørgvik Larsen, Idrettsfag Mosjøen 1:07:09 +24:40

14. Graarud Wikkelsmo, Idrettsfag Mosjøen 1:12:06 +29:37

15. Christina Hestmark, Idrettsfag Mosjøen 1:12:06 +29:37

16. Nordahl Lukassen, Idrettsfag Mosjøen 1:15:30 +33:01

Kvinner 18-19

1. Martine Sofie Stangnes, Brønnøysund IL 44:36

2. Helene Hansen, Idrettsfag Mosjøen 46:05 +01:29

3. Melissa Leer, Idrettsfag Mosjøen 54:53 +10:17

4. Sofie Almås Simonsen, Idrettsfag Mosjøen 1:00:40 +16:04

5. Mari Vold Hansen, Tjøtta idrettslag 1:03:10 +18:34

6. Hedda Birgitte Pedersen, Idrettsfag Mosjøen 1:05:32 +20:56

7. Ingvild Flatøy Næstby, Tjøtta idrettslag 1:06:28 +21:52

8. Silje Lund Edvardsen, Idrettsfag Mosjøen 1:09:57 +25:21

9. 303 mma Tokle, Idrettsfag Mosjøen 1:13:28 +28:52

10. Taquechel Hanssen, Idrettsfag Mosjøen 1:24:46 +40:10

11. Ane Lundestad, Idrettsfag Mosjøen 1:24:46 +40:10

12. Trude Tverå, Idrettsfag Mosjøen 1:38:42 +54:06

13. Elise Granhaug, Idrettsfag Mosjøen 1:38:42 +54:06

Kvinner 20-22

1. Amalie Kristin Kvandal, Leirfjord IL 39:52

2. Mira Horsfjord, Ikke medlem 55:01 +15:09

3. Helén Kristiansen, Ingen 1:13:35 +33:43

Kvinner 23-34

1. Helene Mari Hatling,  Ingen 44:22

2. Tone Hanssen. Bossmo & Ytteren IL Ski 44:40 +00:18

3.  Ida Gudbrandsen, Oksskolten IL 47:24 +03:02

4. Hanne Solberg, Brønnøysund 48:27 +04:05

5. Henriette Mathiesen, Apollon Treningssenter 53:17 +08:55

6. Silje Fjordtun, Marine Harvest 54:40 +10:18

7. Hanne Lund, Herøy IL 56:37 +12:15

8. Maren Pettersen, Ingen 58:15 +13:53

9. Nina Eide, Vinmonopolet 59:11 +14:49

10. Hildegunn Aamo - 1:01:35 +17:13

11. Karianne Skog - 1:01:53 +17:31

12. Hansen-Hongbarstad, Marine Harvest 1:02:00 +17:38

13. Inger-Lise Nystad - 1:04:04 +19:42

14. Linda Grovassbakk, Ingen 1:04:33 +20:11

15. Aina Nilsen, Ømmervatn Skytterklubb 1:05:26 +21:04

16. Marit Utnes, Marine Harvest 1:06:51 +22:29

17. Heidi Christin Vaags, Apollon Treningssenter 1:07:08 +22:46

18. Maja Klottrup Berge, Helgelandssykehuset 1:09:48 +25:26

19. Helene Hjørnerød, Ingen klubb 1:12:45 +28:23

20. Caroline Hågensen, Ingen 1:13:37 +29:15

21. Sandra Johansson, Alcoa Mosjøen 1:19:12 +34:50

22. Elise Dalen, Marine Harvest 1:20:53 +36:31

23. Merere Drzewicz, Team Frisk3 1:21:39 +37:17

24. Linda Vatnan, Marine Harvest 1:27:30 +43:08

Kvinner 35-39

1. Henriette Aas - 44:55

2. Hege Alterås Larsson, noteam 50:10 +05:15

3. Anne Marte Almås Marken - 50:16 +05:21

4. Maria Jakobsen, Marine Harvest 50:16 +05:21

5. Synne Hunnes, SIL 57:12 +12:17

6. Maria Breines Elsfjord, Ingen 58:41 +13:46

7. Marthe Linaker, Frisk3 59:27 +14:32

8. Renate Danielle Sørøy, Sandnessjøen 1:07:17 +22:22

9. Elin Mosås-Solheim, Team frisk 3 1:20:05 +35:10

10. Borghild Nilsen, Marine Harvest 1:27:29 +42:34 8

Kvinner 40-44

1. Christina Berg Orvik, Torsdagsklubben 46:34

2. Brynhild Iversen, SIL 49:55 +03:21

3. Linda Schei, Schei Fashion 52:06 +05:32

4. Aino Olaisen, Nova Sea as 53:26 +06:52

5. Liss Iren K. Larsen, Sandnessjøen IL 56:05 +09:31

6. Helene Langmo, Ingen 57:54 +11:20

7. Vera Steinhaug, Mosjøen IL Ski 1:00:23 +13:49

8. Anne Berit Mørch, Ingen 1:03:10 +16:36

9.Rasa Pimputiene, Marine Harvest 1:08:49 +22:15

Kvinner 45-49

1. Merete Skjærvold, Noteam 51:51 -- 5:11

2. Heidi Jenssen, Idrettsfag Mosjøen 58:05 +06:14

3. Tone Krane, Bossmo & ytteren 58:47 +06:56

4. Siri Ingeborg Rønning, Sandnessjøen 1:00:22 +08:31

5. Cecilia Vargas, Marine Harvest 1:00:35 +08:44

6. Anita Fillingsnes Sjøset, Ingen 1:01:11 +09:20

7. Tone Holmen, Team Frisk3 1:01:16 +09:25

8. Charlotte Bårdsen, Idrettsfag Mosjøen 1:01:35 +09:44

9. Heidi Pedersen, Team frisk3 1:16:22 +24:31

Kvinner 50-54

1. Marit Klaussen, Mosjøen il ski 48:17

2. Kjersti Lindgaard Flatøy, Ingen 1:04:10 +15:53

3. Siv Strandvold, Sil 1:09:32 +21:15

Kvinner 55-59

1. Ragnhild Solli, Sømna il 47:59

2. Sigrun Hol, Stålkameratene 48:49 +00:50

Kvinner 60-64

1. Elisabeth Bomo, Nei 55:37

2. Kari Anne Halsen, JV 1:02:33 +06:56

3. Unni Mathiesen, Ingen 1:10:32 +14:55

Gutter 12-13

1. Karl Emil Kjeldsand, Sandnessjøen & Omegn 48:10

2. Viljar Gjerstad, Mosjøen IL 51:01 +02:51

3. Håkon Sandvik, Drevja il 53:47 +05:37

4. Yngve Iversen, Tjøtta Oppvekstsenter 1:20:52 +32:42

Gutter 14-15

1. Johannes Øvereng, Mosjøen IL 38:47

2. Kristoffer Åkvik, Mosjøen IL 39:45 +00:58

3. Birk Fjellheim, Bossmo og Ytteren IL 39:58 +01:11

4. Håvard Aarthun, Åga I.L. 43:29 +04:42

5. William Endresen, MIL ski 45:07 +06:20

6. Eirik Hagen, Bossmo/Ytteren ski 47:27 +08:40

7. Heine Birk Pedersen, Halsøy il 49:57 +11:10

8. Lillebø Karlsen, Søvik oppvekstsenter 50:26 +11:39

9. Simen Jægtvik Aas, Alstahaug idrettslag 59:11 +20:24

Gutter 16-17

1. Olve Solvoll, Bossmo&Ytteren Ski 36:50

2. Preben Horven, Bossmo & Ytteren IL 40:51 +04:01

3. Trym Gjerstad, Mosjøen IL 41:12 +04:22

4. Håkon Jacobsen, Mosjøen il ski 41:15 +04:25

5. Petter Lenningsvik, Korgen il 43:02 +06:12

6. Birk Grøtte Sandvik, Noteam 43:21 +06:31

7. Aman Hussaini, Tjøtta Oppvekstsenter 43:51 +07:01

8. Fahim Yousufi, SIL 46:12 +09:22

9. Vegard Finstad, Rana Fik 46:21 +09:31

10. Victor Berglund, Dønna 46:59 +10:09

11. Sander Kristiansen, SIL håndball 48:52 +12:02

12. Eskil Nykmark, Søvik oppvekstsenter 49:28 +12:38

13. Nico A. Tubal, Søvik oppvekstsenter 1:03:01 +26:11

Menn 18-19

1. Rosland Johansen, BIL 34:39

2. Robert Jægtvik Aas, Alstahaug idrettslag 41:19 +06:40

3. Forsmo Kapskarmo, Idrettsfag Mosjøen 43:57 +09:18

Menn 20-22

1. André Lenningsvik, Tromsø Løpeklubb 35:22

2. Sivert Vevelstad, Marine Harvest 44:44 +09:22

3. Hans Fredrik Schei, Schei Fashion 48:10 +12:48

4. Benjaminsen Eggen, Idrettsfag Mosjøen 57:43 +22:21

5. Kristoffer Karlsen, Marine Harvest 1:00:59 +25:37

6. Vegard Tverå, DEMMY Norway 1:01:42 +26:20

7. Erlend Solheim, Marine Harvest 1:15:04 +39:42

8. Adrian Olsen, Marine Harvest 1:21:23 +46:01

Menn 23-34

1. Kristian Wold Arnøy, Sømna IL 35:39

2. Vegard Sørensen, Oksskolten IL 37:27 +01:48

3. Are Moe, Marine Harvest 37:27 +01:48

4. Klaussen Aakvik, Mosjøen il ski 37:43 +02:04

5. Christian Eide, Sus 38:10 +02:31

6. Ole Richter Jonsen, Sandnessjøen Fysikalske 39:32 +03:53

7. Ron Selnes, Bossmo & Ytteren IL Ski 39:59 +04:20

8. Kristoffer Lund, Posten Norge AS 42:36 +06:57

9. Andreas Rønning, Alcoa 43:05 +07:26

10. Martin Bergland, @BerglandAdventures 43:52 +08:13

11. Sverre Solheim Eckhoff, Paradise hotell 43:59 +08:20

12. Lars Andersen, Husmo Gård 44:07 +08:28

13. Christian Wiik Kynsveen, Leirfjord kommune 44:14 +08:35

14. Mattia Natali, NIBIO 47:37 +11:58

15. Thomas Lorentsen, Marine Harvest 47:44 +12:05

16. Alexandre Voronov, MOC 48:43 +13:04

17.  Vegard Karlsen, LBR 50:07 +14:28

18. Espen Olsen, Ingen 51:11 +15:32

19. Truls Larssen, Marine Harvest 52:36 +16:57

20. Lukas Larsson, IK Fjällvinden 54:41 +19:02

21. Mikael Bønå, Brønnøysund il 55:10 +19:31

22. Daniel Wollenhaupt, Ingen 59:56 +24:17

23. Steffen Larsen, Marine Harvest 1:00:26 +24:47

24. Kristoffer Skogmo, Marine Harvest 1:02:06 +26:27

25. Alexander Benjaminsen, Alcoa Mosjøen 1:02:42 +27:03

26. Viktor Savic, Marine Harvest 1:08:12 +32:33

27. Simon Moen, Marine Harvest 1:09:04 +33:25

28. Marius Storvik, Marine Harvest 1:16:29 +40:50

29. Hassan Mohammed Ali, Marine Harvest 1:19:35 +43:56

30. Sten-Are Sivesind, Ingen 1:23:07 +47:28

31. Daniel K. V. Lien, Marine Harvest 1:29:20 +53:41

Menn 35-39

1. Kjell Arne Trælnes, Sømna IL 32:33

2. Erik Nordstoga, Alcoa Mosjøen 36:33 +04:00

3. Folstad Åkervik, Mosjøen IL 40:56 +08:23

4. Bjørne Røtvold, Momek Services 41:26 +08:53

5. Stian Bohlin, Hammeren UL 41:46 +09:13

6. Jon Erik Sommer, Toms glass 44:47 +12:14

7. Ole-Martin Borgan, Marine Harvest 46:50 +14:17

8. Kristian Olaisen, HIL 47:17 +14:44

9. Johnny Skjærvold, Marine Harvest 48:30 +15:57

10. Kenth Owe Olsen, solo 51:41 +19:08

11. Øystein Flatmo, Marine Harvest 53:16 +20:43

12. Jonathan Vaz, Marine Harvest 55:11 +22:38

13. Espen Pedersen, No team 56:49 +24:16

14. Trond Ruben Jenssen, Bring/securitas 58:15 +25:42

15. Morten Klaussen, HABIL 59:21 +26:48

16. Kenneth Gabrielsen, Rana No 1:00:39 +28:06

17. Arnfinn Elstad, Marine Harvest 1:00:46 +28:13

Menn 40-44

1. BØNÅ, Bjørn Arve Bønå, Brønnøysund IL 34:40

2. Morten Lenningsvik, Korgen il 38:12 +03:32

3. Jesper Andersen, Bossmo og Ytteren IL Ski 40:57 +06:17

4. Torbjørn Larsen, Hattfjelldal IL 41:22 +06:42

5. Tommy Gjerstad, Mosjøen IL 46:46 +12:06

6. Jim Rune Kvitnes - 48:46 +14:06

7. Tom Bertil Eriksen, Mosjøen squashklubb 49:29 +14:49

8. Bjørn Krane, Bossmo & Ytteren 49:50 +15:10

9. Erik Wangsvik, Fru Haugans hotel 49:57 +15:17

10. Espen Andrè Stokka, BH Maskin 51:47 +17:07

11. Ove Larsen, Nothuset as 51:49 +17:09

12. Kenneth Johansen, Bossmo & Ytteren IL 56:33 +21:53

13. Ronny Flåten, Mosjonsklubben 58:28 +23:48

14. Ørjan Tveiten, Marine Harvest 1:06:13 +31:33

15. Stian Pettersen, Marine Harvest 1:06:48 +32:08

16. Frode Vik-Mo, Marine Harvest 1:16:50 +42:10

17. Kent Roger Glein, Ail 1:17:53 +43:13

18. Al-Håkon Grovassbakk, Marine Harvest 1:20:15 +45:35

Menn 45-49

1. Nils Andre Reinfjord, Sømna il 39:37

2. Tommy Thrana, Team Bacon 42:11 +02:34

3. Terje Moe, Nsof 43:09 +03:32

4. Egil Fjellheim, Bossmo og Ytteren IL 45:01 +05:24

5. Roger Pettersen, Marine Harvest 49:01 +09:24

6. Espen Abelsen, Vefsn kommune BIL 49:33 +09:56

7. Lars Morten Meland, Bossmo & Ytteren IL 50:51 +11:14

8. Jan Erik Sandvik, Mock 53:07 +13:30

9. Jan Magne Berglund, Marine Harvest 1:08:45 +29:08

10. Frank Pettersen, Marine Harvest 1:10:34 +30:57

11. Runar Eilertsen, Marine Harvest 1:12:23 +32:46

12. Arnt Fredrik Hansen, Offersøya Cæmpers 1:25:25 +45:48

13. Bjarne Jakobsen, Ingen 1:50:47 +1:11:10

Menn 50-54

1. Bjørn Rønning, Mosjøen IL 41:29

2. Geir-Arne Otting, Sandnessjøen 42:48 +01:19

3. Bjørn Inge Aufles, Drevja IL 55:15 +13:46

4. Ståle Benjaminsen, Marine Harvest 1:00:14 +18:45

5. Frode Forsmo, frisk 3 1:01:16 +19:47

6. Jan H. Hamrebø, Marine Harvest 1:16:50 +35:21

7. Roger Limstrand, Marine Harvest 1:19:59 +38:30

Menn 55-59

1. Kurt Nilsen, Rana Fik 37:54

2. Asbjørn Edvardsen, S.sjøen Idrettslag 52:07 +14:13

3. Jonny Iversen, Herøy kommune 58:39 +20:45

4. Tor Magne Sørgård, Tjøtta Idrettslag 1:02:54 +25:00

5. Svenn Erik Fresti, Marine Harvest 1:16:29 +38:35

6. Kenneth Frendalsvik, Marine Harvest 1:23:26 +45:32

Menn 60-64

1. Arnfinn Torgnes, Torsdagsklubben 48:19

2. Bjørn-Ivar Blix, Privat 53:33 +05:14

Menn 70-74

1. Otto Simskar, Grane il 50:50

Mini'n

1. 378 FJELLHEIM, Silje B. Bossmo og Ytteren IL 22:42

2. 395 HAMRE, Kristine Rana Fik 23:59 +01:17

3. 584 FAGERSTAD, Tara H Sil 25:09 +02:27

4. 361 ANDERSEN, Tuva Bossmo og Ytteren IL ski 25:12 +02:30

5. 487 TVERÅ, Carina Korgen il 27:13 +04:31

6. 424 KIRKERØD, Rhea Tjøtta Oppvekstsenter 27:16 +04:34

7. 545 LANGMO, Viktoria Baadstø Ingen 27:49 +05:07

8. 543 BØNÅ, Agnes Drevvatne Brønnøysund IL 27:51 +05:09

9. 402 IGELAND, Aurora SIL Friidrett 28:02 +05:20

10. 356 AARTHUN, Astrid Åga I.L. 28:06 +05:24

11. 425 KIRKERØD, Maria Tjøtta Oppvekstsenter 28:18 +05:36

12. 387 GARCIA, Nina Team Frisk3 29:25 +06:43

13. 362 ANDERSEN, Mina Bossmo og Ytteren IL ski 29:46 +07:04

14. 534 JAKOBSEN, Ingrid Drevja IL 30:10 +07:28

15. 451 MØRK, Hanna Sil 30:56 +08:14

16. 552 JENSEN, Alise Alstahaug idrettslag 31:21 +08:39

17. 440 LØSTEGAARD, Gunn Tjøtta il 31:54 +09:12

18. 478 STENHAUG, Marthe Elena Mosjøen IL Ski 32:24 +09:42

19. 573 ALNE, Henriette Trillebanden 32:34 +09:52

20. 554 INGEBRIKTSEN, Maria Alstahaug idrettslag 32:38 +09:56

21. 546 LANGMO, Andrea Baadstø Ingen 32:56 +10:14

22. 371 BRANDTH, Eva Apollon trening senter 32:59 +10:17

23. 530 STANKEVICIUTE, Neringa Ingen klubb 33:29 +10:47

24. 415 KARLSEN, Ann Helen Offersøya Cæmpers 33:59 +11:17

25. 420 KIBALCICA, Patricija Tjøtta Oppvekstsenter 34:40 +11:58

26. 579 LUNDESTAD, Tonje Trillebanden 35:00 +12:18

27. 563 ÅKER, Ann Margitt Dønna 35:14 +12:32

28. 411 JOHANSEN, Camilla SIL 35:30 +12:48

29. 568 NYKMARK, Elin Søvik oppvekstsenter 36:31 +13:49

30. 469 ROCHMANN Leirfjord IL Ski 36:50 +14:08

31. 484 TONNING ROCHMANN, Leirfjord IL Ski 36:52 +14:10

32. 490 ULRIKSEN, Lilja Tjøtta Oppvekstsenter 37:05 +14:23

33. 524 FJELLSTAD, Åse Team frisk3 37:55 +15:13

34. 564 BERFJORD, Lovise Dønna 38:33 +15:51

35. 474 SKOGLUND, Berit EdwardaTermik Rana 39:20 +16:38

36. 403 IVERSEN, Turid Termik Rana 39:20 +16:38

37. 405 IVERSEN, Rebekka Ingen 39:40 +16:58

38. 449 MEISFJORD, Indine Apollon 39:58 +17:16

39. 477 SØRAUNET, Janne Team Frisk 3 40:37 +17:55

40. 581 VILLMONES, Veslemøy Alcoa/Frisk3 40:52 +18:10

41. 366 BÄR, Annette NIBIO Bedriftslag 41:00 +18:18

42. 464 PAULSEN, Hege Ingen 41:18 +18:36

43. 480 SVENDSEN, Amalie Ingen 41:18 +18:36

44. 600 DONNER, Ivana Marine Harvest 41:47 +19:05

45. 391 GRØNBECH, Jennifer Grønbech Allstars 41:52 +19:10

46. 462 ØSTENSSON, Elin - 41:52 +19:10

47. 417 KARLSSON, Margaretha Tjøtta Idrettslag 41:55 +19:13

48. 428 LANGLI, Julie Frisk 3 42:12 +19:30

49. 544 ERLANDSEN, Therese Team Frisk3 42:12 +19:30

50. 473 SJÅENG, Anna LIL 42:43 +20:01

51. 445 MATHISEN, Astri Lovise LIL 42:43 +20:01

52. 400 HSGEN, Kristine LIL 42:43 +20:01

53. 538 FAGERVIK, Gunnhild Team Frisk 3 43:06 +20:24

54. 381 FROM, Jenny Hattfjelldal IL 43:14 +20:32

55. 596 PETTERSEN, Elin Marine Harvest 43:27 +20:45

56. 346 ANGEL, Elisabeth Marine Harvest 43:27 +20:45

57. 523 HENRIKSEN, Ragnhild Sil Friidrett 44:54 +22:12

58. 516 ALBRIGTSEN, Susanne Frisk3 45:07 +22:25

59. 550 FINSETH, Marita Team Frisk3 45:07 +22:25

60. 565 BERFJORD, Julia Dønna 45:39 +22:57

61. 479 SVALENG, Lisbeth Offersøya Cæmpers 46:04 +23:22

62. 375 F. VISTNES, Liv Cornelia Tjøtta Oppvekstsenter 46:20 +23:38

63. 364 ASPNES, Mette Tjøtta Oppvekstsenter 46:24 +23:42

64. 427 KRINGEN, May-Brit Tjøtta Oppvekstsenter 46:25 +23:43

65. 576 QVALE ALNE, Kari Ingen 46:42 +24:00

66. 368 BJØRGAN, Rihannon Tjøtta Oppvekstsenter 47:00 +24:18

67. 508 GÅRDVIK, Bjørghild Sykehuset 47:20 +24:38

68. 491 VASSDAL, Alice Tjøtta Oppvekstsenter 47:32 +24:50

69. 374 EVARDSEN, Christine Tjøtta Oppvekstsenter 47:33 +24:51

70. 379 FLATØY, Celina Tjøtta Oppvekstsenter 47:33 +24:51

71. 509 ÅVIK, Emilie . 48:22 +25:40

72. 458 NILSEN, May Bente Tjøtta Oppvekstsenter 48:24 +25:42

73. 389 GRANHAUG, Anita Offersøya Cæmpers 48:26 +25:44

74. 443 MADSEN STIEN, Lene Termik Rana 48:49 +26:07

75. 515 ERIKSEN, Kristense Mari Trillebanden 49:37 +26:55

76. 532 WERMIEJUK, Marta tjøtta 49:39 +26:57

77. 520 GABRIELSEN, Solfrid Dønna il 49:45 +27:03

78. 357 AASEN, Line Oasen 49:47 +27:05

79. 483 TØNDER, Solfrid Frisk 3, Mosjøen 49:55 +27:13

80. 494 WANG, Monica - 49:58 +27:16

81. 468 PETTERSEN, Heidi - 49:58 +27:16

82. 463 PAASCHE, Tonje - 49:58 +27:16

83. 442 LUND, Amalie Marie Herøy IL 49:59 +27:17

84. 454 MOSTI, Kjersti Oasen 50:10 +27:28

85. 580 ULRIKSEN, Unni Merethe Tjøtta Idrettslag 50:18 +27:36

86. 397 HOLST, Kristin Trillebanden 50:30 +27:48

87. 465 PEDERSEN, May Britt Tjøtta IL 50:31 +27:49

88. 558 HANSSEN, Christina Trillebanden 50:33 +27:51

89. 514 ERIKSEN, Lise Marlen Trillebanden 50:34 +27:52

90. 492 VATNAN, Anita Iren Herøy 51:21 +28:39

91. 447 MATHISEN, Babita Hallera tjøtta il 51:52 +29:10

92. 562 HOLST, Elin Ingen 52:09 +29:27

93. 561 BJØRKAN, Frida Ingen 52:09 +29:27

94. 560 OLSEN, Johanne Charlotte Ingen 52:15 +29:33

95. 459 NILSSEN, Marita Offersøya Cæmpers 52:20 +29:38

96. 98 ROSENVINGE, Siv Anita Offersøya Cæmpers 52:20 +29:38

97. 556 NYGÅRD, Jennifer Tjøtta Barnehage 53:09 +30:27

98. 386 GABRIELSEN, Solfrid ? 53:28 +30:46

99. 439 LILLEMO, Linda Korgen il 53:44 +31:02

100. 488 TVRERÅ, Ragnhild Korgen IL 53:45 +31:03

101. 569 ZAHL, Grethe Søvik oppvekstsenter 53:48 +31:06

102. 410 JOHANNESSEN, Torill Anningen 54:37 +31:55

103. 572 FLATØY, Laura Kristine Helgelandssykehuset 55:16 +32:34

104. 20 FLATØY, Britt Inger Marine Harvest 55:16 +32:34

105. 370 BOSNESS, Rigmor TIL 55:17 +32:35

106. 444 MARTINSEN, Solveig Vegvesenet Trondheim 55:17 +32:35

107. 517 DALEN, Tomine Flæsen Trillebanden 55:33 +32:51

108. 481 TEIGEN, Synnøve Oasen 56:32 +33:50

109. 345 KARLSEN, Monica Marine Harvest 56:47 +34:05

110. 461 NYLAND, Anita Oasen 56:52 +34:10

111. 536 LAKSHOL, Margrethe Offersøya Cæmpers 57:04 +34:22

112. 475 SLETTBAKK, Helene Team Frisk3 57:07 +34:25

113. 485 TVEITDAL MATHISEN, Tjøtta Oppvekstsenter 57:19 +34:37

114. 493 VOLLAN, Ann-Helen Tjøtta Oppvekstsenter 57:23 +34:41

115. 512 AANES, Flora Maria Liborio Herringen IL 57:24 +34:42

116. 511 DASILVA, Cintia Liborio Herringen IL 58:59 +36:17

117. 476 SMITH-HANSEN, Elin Termik Rana 59:55 +37:13

118. 497 PEDERSEN, Emma RenateI.L Visto 1:00:58 +38:16

119. 495 ARNESEN, Lone Renate I.L Visto 1:01:00 +38:18

120. 541 JOHANSEN, Birgit Leirfjord IL 1:02:52 +40:10

121. 392 GRØNNEVIK, Anita No team 1:03:53 +41:11

122. 504 BUHAUG ROMSTAD, I.L Visto 1:05:20 +42:38

123. 507 PEDERSEN, Jenny I.L Visto 1:06:05 +43:23

124. 503 BUHAUG, Anita I.L Visto 1:06:05 +43:23

125. 496 PEDERSEN, Ellen Martine I.L Visto 1:06:05 +43:23

126. 548 VÅBENØ, Karoline Eriksen FFHB 1:06:14 +43:32

127. 431 LARSEN, Dina Sandnessjøen 1:06:51 +44:09

128. 434 LARSEN ENGUM, Synne Mo i Rana 1:06:52 +44:10

129. 414 KARLSEN, Dorthea Sandessjøen 1:06:52 +44:10

130. 433 LARSEN ENGUM, Signe Mo i Rana 1:06:52 +44:10

131. 432 LARSEN, Katrine Mo i Rana 1:06:52 +44:10

132. 422 KIIL, Emilie Christine Ingen 1:11:24 +48:42

133. 372 BREVIK, Amilie Ingen 1:11:24 +48:42

134. 526 SELJEN, Irja Helene T.I.L 1:11:57 +49:15

135. 551 ELSFJORD, Milda Breines Mil 1:12:13 +49:31

136. 547 VÅBENØ, Eli FFHB 1:12:20 +49:38

137. 501 SUNDE, Line Merethe I.L Visto 1:13:16 +50:34

138. 499 INGEBRIGTSEN, Jenny I.L Visto 1:13:16 +50:34

139. 498 INGEBRIGTSEN, Elena I.L Visto 1:13:16 +50:34

140. 453 MØRK, Marianne Sil 1:14:19 +51:37

141. 582 FLATØY, Amalie Tjøtta IL 1:17:50 +55:08

142. 423 KIIL, Silje Mariell Ingen 1:25:40 +1:02:58

1. 435 LENNINGSVIK, Mathias Korgen il 21:37

2. 583 CHRISTOFFERSEN, Mosjøen 21:54 +00:17

3. 472 SELNES, Elias Bossmo & Ytteren IL Ski 22:12 +00:35

4. 555 REINFJORD, Amund Sømna il 22:23 +00:46

5. 591 BÅRDSEN, Tim Idrettsfag Mosjøen 23:40 +02:03

6. 367 BARBARY, Amir Tjøtta Oppvekstsenter 24:27 +02:50

7. 377 FJELLHEIM, Viljar Bossmo og Ytteren IL 24:28 +02:51

8. 426 KRANE, Lars Bossmo & Ytteren 24:47 +03:10

9. 537 GJERSTAD, Brage Mosjøen IL 25:39 +04:02

10. 429 LARSEN, Johan Kristian Sandnessjøen IL 26:28 +04:51

11. 396 HENRIKSEN, Snorre SIL 26:29 +04:52

12. 408 JACOBSEN, Jonas Tjøtta Oppvekstsenter 27:09 +05:32

13. 486 TVERÅ, Jonas Korgen il 27:37 +06:00

14. 589 ROMSLO, Sondre Andre Idrettsfag Mosjøen 27:44 +06:07

15. 430 LARSEN, Håvard Kristian Sandnessjøen IL 27:57 +06:20

16. 401 IGELAND, Magnus SIL Friidrett 28:02 +06:25

17. 466 PEDERSEN, Mathias Frisk3 28:27 +06:50

18. 533 JAKOBSEN, Jonas Olderskog IL 28:33 +06:56

19. 585 TØMMERVIK, Henning Søvik oppvekstsenter 28:40 +07:03

20. 441 LUKKASSEN, Mattias Tjøtta Oppvekstsenter 29:05 +07:28

21. 365 BADAMKHEL, Samiullah Tjøtta Oppvekstsenter 29:45 +08:08

22. 586 NYKMARK, Even Søvik oppvekstsenter 30:09 +08:32

23. 409 JACOBSEN, Henrik Tjøtta Oppvekstsenter 30:35 +08:58

24. 593 HOLM, Emil Marine Harvest 30:53 +09:16

25. 416 KARLSEN ALMÅS, SIL 30:54 +09:17

26. 419 KASPERSEN, Lukas Halsøy il 30:56 +09:19

27. 471 RUDERAAS, Niclas Tjøtta Oppvekstsenter 31:59 +10:22

28. 489 ULRIKSEN, Gabriel Tjøtta Oppvekstsenter 31:59 +10:22

29. 553 JENSEN, Elias Alstahaug idrettslag 32:33 +10:56

30. 574 ALNE GJELLESTAD, Olai Trillebanden 32:34 +10:57

31. 529 JAKOBSEN, Christian Ingen klubb 33:29 +11:52

32. 470 ROCHMANN Leirfjord IL Ski 33:35 +11:58

33. 535 GARCIA, Matias Team Frisk3 35:15 +13:38

34. 557 PEDERSEN, Andreas B Granmoen skole 35:15 +13:38

35. 436 LIED, Ole Bendik SIL 35:20 +13:43

36. 363 ASPNES, Kenneth Ingen 35:28 +13:51

37. 506 AARSTRAND, Karl I.L Visto 35:47 +14:10

38. 575 GJELLESTAD, Kjetil Ingen 36:20 +14:43

39. 539 BREIVIK, Audun Leirfjord IL 36:23 +14:46

40. 394 HALDORSEN, Sondre Leirfjord IL Ski 36:50 +15:13

41. 592 JØRGENSEN, Robert F. Marine Harvest 38:55 +17:18

42. 407 IVERSEN, Birger Tjøtta Oppvekstsenter 39:02 +17:25

43. 457 NIEDPLOCH, Szymon Tjøtta Oppvekstsenter 39:45 +18:08

44. 482 TØMMERVIK, Petter Elias AIL 41:00 +19:23

45. 393 GRØNNEVIK, Robin Andre No Team 41:11 +19:34

46. 390 GRØNBECH, Christian Grønbech Allstars 41:53 +20:16

47. 22 ENGEVIK, Jim Kennet Marine Harvest 43:18 +21:41

48. 522 HENRIKSEN, Esben R TEAM 44:55 +23:18

49. 510 EDVARDSEN, Jonny ingen 44:59 +23:22

50. 376 FINSETH, Ronny Tjøtta Oppvekstsenter 45:39 +24:02

51. 388 GARNÅS, Borgar Tjøtta Oppvekstsenter 45:50 +24:13

52. 590 BÅRDSEN, Mats Idrettsfag Mosjøen 46:52 +25:15

53. 577 ALNE, Ola Endre Ingen 48:39 +27:02

54. 373 DOHRN, Wolfgang Tjøtta IL 49:29 +27:52

55. 531 JUSTAD, Kevin tjøtta 49:36 +27:59

56. 578 ULRIKSEN, Lukas Tjøtta Idrettslag 50:18 +28:41

57. 467 PEDERSEN DOHRN, Tjøtta IL 50:30 +28:53

58. 398 HOLST, Julian André Trillebanden 50:35 +28:58

59. 559 TOLDNES MORTENSEN, Trillebanden 50:35 +28:58

60. 23 HAFSMO, Rune Marine Harvest 51:09 +29:32 10:13

61. 19 SORTLAND, Henry Jarle Marine Harvest 51:21 +29:44

62. 446 MATHISEN, Sander Halleratjøtta il 51:34 +29:57

63. 460 NILSSEN, Roger Offersøya Cæmpers 52:12 +30:35

64. 406 IVERSEN, Dani Andre Termik Rana 52:21 +30:44

65. 404 IVERSEN, Tor Arne Termik Rana 52:22 +30:45

66. 571 MOSHEIM-LYSFJORD, Fusta IL 55:16 +33:39

67. 570 MOSHEIM-LYSFJORD, Fusta IL 55:16 +33:39

68. 437 LIED, Iver Aksel SIL 55:21 +33:44

69. 438 LIED, Ole Morten SIL 55:21 +33:44

70. 518 FORFANG, Vegard Trillebanden 55:32 +33:55

71. 519 FORFANG, Elias Flæsen Trillebanden 56:03 +34:26

72. 597 HANSEN, Marcus Marine Harvest 56:40 +35:03

73. 24 JOHANSEN, Lars Arne Marine Harvest 56:46 +35:09

74. 418 KASPERSEN, Levin Halsøy il 57:58 +36:21

75. 456 NICOLAYSEN, Eystein Termik Rana 59:23 +37:46

76. 455 NICOLAYSEN, Eivind Termik Rana 1:00:17 +38:40

77. 540 BREIVIK, Johannes Leirfjord IL 1:02:52 +41:15

78. 505 AARSTRAND, Anton I.L Visto 1:04:38 +43:01

79. 549 VÅBENØ, Johan Eriksen FFHB 1:09:39 +48:02

80. 525 SELJEN, Thomas T.I.L 1:12:37 +51:00

81. 528 SELJEN, Theo Johan T.I.L 1:12:37 +51:00

82. 452 MØRK, Håvard Sil 1:14:19 +52:42

83. 527 HAGEN ULRIKSEN, Henrik No team 1:17:28 +55:51

84. 500 INGEBRIGTSEN, Martin I.L Visto 1:21:50 +1:00:13

85. 502 SUNDE ALSTAD, Michael I.L Visto 1:21:51 +1:00:14

86. 358 ALIKHEL, Naim Tjøtta Oppvekstsenter 1:44:07 +1:22:30

Send inn tekst og bilder «

DEL MED OSS: Skriv om ditt lag og din sportsopplevelse!

Artikkeltags