Resultater Bysprinten

Artikkelen er over 10 år gammel
DEL

Fullstendig resultatliste fra Bysprinten lørdag 12. april.

Herrer prolog:
Eldar Rønning, Skogn IL1.07.28
Ole Vigen Hattestad, Ørje IL1.07.60
Børre Næss, Efteløt IL1.08.99
Fredrik Byström, Sollefteaa SK1.09.24
Trond Iversen, Mjøndalen IF1.09.55
Tor Arne Hetland, Byåsen IL1.10.24
Simen Østensen, Fossum IF1.10.52
John Kristian Dahl, Strindheim IL1.10.79
Øyvind Sandbakk, Sogndal IL1.10.80
Sami Jauhojaervi, Vuokatti Ski Team1.10.95
Robin Bryntesson, Sollefteaa SK1.11.43
Odd-Bjørn Hjelmeset, Fjellhug/Vereide1.11.46
Øystein Pettersen, Bekkelaget SK1.11.53
Renato Pasini, C.S. Forestale1.11.88
Rune Muller, Tynset IF1.13.24
Yngvar Hansen, Mosjøen IL1.13.72
Martin Vatshaug, Drevja IL1.16.90
Håkon Husby, Grane (kvalifisert fra Ungdomssprinten)

Finale:
1. Børre Næss
2. Ole V Hattestad
3. John Kristian Dahl

Sortert etter semifinaler:
4. Eldar Rønning
5. Tor Arne Hetland
6. Fredrik Byström
7. Trond Iversen
8. Øystein Pettersen
9. Odd-Bjørn Hjelmeset

Sortert etter kvartfinaler:
10. Simen Østensen
11. Sami Jauhojaervi
12. Øyvind Sandbakk
13. Robin Bryntesson
14. Renato Pasini
15. Rune Muller
16. Yngvar Hansen
17. Håkon Husby
18. Martin Vatshaug

Damer prolog:
Karianne Bjellånes, Henning1.17.23
Guro Strøm Solli, Drevja IL1.18.49
Kirsi PeraelaeHuhtasuon Hiihto1.18.91
Ellen Sandbakken, Kjelsås1.21.98
Ingrid Aunet Tyldum, Overhalla1.22.51
Kristin Størmer Steira, IL Forsøk1.23.07
Ella Gjømle, Lyn1.25.46
Lotte Strøm Solli, Drevja IL1.25.59
Magnhild Moe, Heddal IL1.26.80
Silvana Bucher, Entlebuch Sveits1.27.36
Julie Steinhaugmo, Utskarpen (kvalifisert fra Ungdomssprinten)
Anne Marthe Svartvatn, Grane (kvalifisert fra Ungdomssprinten)

Finale:
1. Guro Strøm Solli
2. Karianne Bjellånes
3. Kirsi Peraelae

Sortert etter semifinaler:
4. Ellen Sandbakken
5. Ella Gjømle
6. Kristin Størmer Steira
Sortert etter kvartfinaler:
7. Ingrid Aunet Tyldum
8. Julie Steinhaugmo
9. Lotte Strøm Solli
10. Silvana Bucher
11. Magnhild Moe
12. Anne Marthe Svartvatn

Artikkeltags