Humanistiske konfirmanter i Mosjøen kulturhus lørdag 6. mai kl. 13.00

Sanna Bogfjellmo, Haravollan 2, 8663 Mosjøen

Vegard Båtstrand, Svaneveien 7, 8665 Mosjøen

Mia Forbergskog, Bekkeveien 11, 8663 Mosjøen

Anna Bjørnå Granmo, Brattbakkveien 4, 8664 Mosjøen

Maja Mørk Hagen,Ludvig Moes vei 9, 8660  Mosjøen

Amandus Eivindsen Hofstad, Mosev. 5, 8680 Trofors

Hallvard André Johansen, Symreveien 6, 8660 Mosjøen

Karianne Larem,Sandbugata 14, 8660  Mosjøen

Elida Mikalsen, Jerpeveien 20, 8665 Mosjøen

Mathias Morisbakk, Bakkevegen 4, 8661 Mosjøen

Nora Storfjell Olderskog, Steinv. 8D, 8661 Mosjøen

Fredrik Charles Olsen,Elsa Laulas veg 4, 8658  Mosjøen

Julie Johansen Otervik, Jerpevegen 24, 8665 Mosjøen

Petter Ovesen, Mathias Bruns gt 9A, 8657 Mosjøen

Danica Ponjavic, Honggardsvegen 65, 8658 Mosjøen

Jakob Ravatsbakk,Vestersidvegen 1087, 8658 Mosjøen

Mathias Johan Rogne, Rynesåsen 14, 8665 Mosjøen

Ingar Sivertsen Rynesli, Gregusv. 2, 8664 Mosjøen

Astrid Vallin, Skogsvegen 46, 8660 Mosjøen

Mia Valåmo, Villesveg 14, 8661  Mosjøen

Humanistisk konfirmasjon i Brønnøysund Samfunnshus lørdag 6. mai kl 12.00:

Kaja Fischer Axelberg, Brønnøysund

Olaf Hagen Båtnes, Harangsfjord

Ida Charlotte Eriksen, Sømna

Thomas Persson Fagerland, Brønnøysund

Olav Lund Hansen, Brønnøysund

Tore Bjarne Bjøru Hjelmseth, Sømna

Mats Johan Helgå Lading, Brønnøysund

Thorje Wallin Nilsen, Brønnøysund

Gunnar Antoni Solli Olsen, Sømna

Chitiphat Srisuk, Brønnøysund

Konfirmanter Dolstad kirke,

7. mai kl 10.30

Mathias Stokka Larsen, Rynesåsen 125, 8665 Mosjøen

Kenneth Dahlheim, Ørneveien 27, 8665 Mosjøen

Christoffer Ulvang Thorvaldsen, Storgata 7, 8660 Mosjøen

Kristoffer Grønvik, Ibsensgate 5, 8657 Mosjøen

Emma Osmo Krane, Vollstad 9, 8658 Mosjøen

Helga Onora Falmår, Solbakkgata26, 8663 Mosjøen

Anette Wold Klæboe, Lukas Skogsåsg. 1, 8657 Mosjøen

Christoffer Johansen Kjønnås, Jerpev. 4, 8665 Mosjøen

Signe Kvitnes, Fearnleysgate 19, 8656 Mosjøen

Bettina Lián Bjørkmo, Halsmoveien 80, 8663 Mosjøen

Henrik Osheim, Vestersidvegen 458A, 8658 Mosjøen

Karsten Johan Benum, Mesaieed Qatar

Konfirmanter Dolstad kirke,

7. mai kl 13.00

Tobias Bergsnev Holmen, Austerbygdvn. 194, 8658 Mosjøen

Ole Mikael Heggli, Skogsvegen 37, 8660 Mosjøen

Maren Johanna Abelsen Johansen, Luktvassvegen 518, 8659 Mosjøen

Sofie Antonsen Tveråli, Skogsv. 32, 8661 Mosjøen

Ann Elisabeth Pettersen, Heggveien 13, 8657 Mosjøen

Benjamin Aleksander Andersen Sørfjell,

Helligbergveien 29, 8663 Mosjøen

Jessica Kjell-Eriksdatter Jensen, Ibsensg. 17, 8657 Mosjøen

Kim Rune Sagmo Jakobsson, Ternev 38, 8665 Mosjøen

Adrian Birkeland Mo, Aspåsvegen 98, 8661 Mosjøen

Maja Ånes, Herringvegen 749, 8659 Mosjøen

Sandra Bjørgvik Kleiven, Husvika, 8666 Mosjøen

Therese Clausen, Austerbygdv. 445, 8658 Mosjøen

Ina Linn Kjærstad Skagen, Schults gt. 4, 8657 Mosjøen

Emilie Åvik Granhaug, Herringv. 750, 8659 Mosjøen

Anette Kristiansen Hansen, Mariskov. 15, 8657 Mosjøen

Elias Seljeli Bakkemo, Andreas Hauklands vei 1B, 8663 Mosjøen

Konfirmanter Sandnessjøen kirke

7. mai kl. 11.00

Ida Marie Kristoffersen, Prestmarkveien 58, 8800

Lena Lie Andersen, Johan Falkbergets gate 20, 8800

Emilie Kathrine Justad, Iduns vei 3 C, 8803

Eline Lie, Åsgata 9, 8800

Emma Sofie Eriksen, Nermarka 38, 8802

Benedikte Edvardsen Johansen, Njords Vei 3 A, 8803 Sofie Mari Jenssen, Uraveien 25 B, 8802

Mia Meyer Theting, Sandvikveien 18, 8802

Jørgen Johannes Barth- Heyerdahl, Uravolden 34, 8802

Karen Helene Barth-Heyerdahl, Uravolden 34, 8802

Benjamin Shad M. Albertsen, Kirkeveien 38, 8800

Anders Hepsø Edvardsen, Uraveien 4, 8802

Katrine Helén Eliassen, Mølnhushaugen 26, 8802

Arne Johnsen Rønning, Novikveien 40, 8800

Marlene Jægtvik Karlsen, Mølnhussletta 12, 8802

Kristian Andre Davidsen, Henrik Wergelandsgt. 10, 8802

Maja Hakvåg  Anderssen, Peer Gynts gate 24, 8800

Alle med poststed Sandnessjøen

Konfirmanter Sandnessjøen kirke

7. mai kl. 13.00

Ask Ivan  Laumann, Tyrihansveien 26 A, 8800

Sandra Julie Tro Åsvang, Ibsens Gate 10, 8800

Alexander Salamonsen, Tyrihansveien 34 A, 8800

Gabriel Skjærvold Christiansen, Åsmoveien 10 B, 8802

Natalie Iversen, Botnveien 19, 8803

Nora Johansen Nordnes, Mikjel Fønhus Gate 20, 8802

Maya Kristin Strømsmo, Bakkelygata 34, 8800

Malin Saltnes, Horvnesveien 98, 8803

Eline Olsen, Olav Duuns Gate 2 B, 8800

Emilie Stokka, Mølnhussletta 20, 8802
Gabriel André Selnes, Torolvsgt. 79, 8800 Sandnessjøen

Tobias Thoresen Lisø, Løvetannveien 10, 8800

Lotte Amalie Pettersen, Bjørnsons Gate 17, 8800

Alle med poststed Sandnessjøen

Konfirmanter Brønnøy kirke

7. mai kl 11.00

Eilif Måsøy

Elisabeth Andrea Sandvær Benjaminsen

Emil Valan

Lotte Valan

Iver Mo

Johannes Torgvær

Kristin Okan

Magnus Monrad Dalheim

Maria Elisabeth Johnsen

Melissa Ekroll

Ole Magnus Overvik

Oline Strømsnes

Sebastian Paulsen

Sofie Haugen

Sondre Johnsen

Torkild René Horn Flatås

Konfirmanter i Brønnøy kirke

7. mai kl 13.00

Bendik Bakken

Benedicte Larsen Mathisen

Emilia Hauan Lundeby

Eric Aleksander Kaspersen

Joakim Spjøtvold Eid

Lovise Rørmark Åsberg

Magnus Saur

Martine Johansen Ferkingstad

9. Nina Henstein

Noah Aleksander Pedersen

Sarah Olea Pedersen

Robin Skogmo

Simen Åsletten Lorentsen

Sofie Louise Øksnes

Tiril Mathea Rodal

Thomas Stormo Halsen

Konfirmanter i Sømna kirke 7. mai

Amanda Arnes Hestås

Birk Emil Daniel Brunes

Einar Kornelius Almendingen

Erlend Andreas Sørfjell Enge

Harald Solbakk Laukhom

Karoline Johanne Øien Storvik

Karoline Langås

Margrethe Søraunet Hauan

Maria Hansen Solvang

Marte Sofie Kolsvik

Martin Bjøru

Mathias Kristoffer Martinussen Kaspersen

Oskar Dahle

Svein Larsen

Thea Nilsen

Thor-Atle Rørmark Kvalø

Vilde Abrahamsen