Resultater Alstahaug maraton

Alstahaug maraton 2017 med 500 deltakere i fantastisk vær.

Alstahaug maraton 2017 med 500 deltakere i fantastisk vær.

Artikkelen er over 2 år gammel

Her er alle resultatene fra årets løpsfest på Tjøtta.

DEL

Alle resultater fra Alstahaug maraton lørdag 10. juni 2017

Hel maraton

Hel 18-19 K
1. Melissa Leer, Idrettsfag MVS 5:48:38
Hel 18-19 M
1. Håkon Bendik Pedersen, Idrettsfag MVS 3:48:13
2. Sondre Skipnes, Idrettsfag MVS 5:04:45
Hel 23-34 M
1. Emil Sorsell.  Storforshei IF.  2:49:15
2. Christian Wiik, Leirfjord IBK 3:46:00
3. Muzi Valdal Myeza 3:54:34
4. Trond Vegard Kaspersen 4:07:30
Hel 35-39 K
1. Ingvild Gabrielsen, Tverlandet IL 3:42:04
Hel 35-39 M
1. Thomas Johansen 3:44:06
Hel 40-44 K
1. Karin Kjensli, Kjærstad IL 3:30:53
Hel 40-44 M
1. Rolv-Jørgen Bredesen, Sømna IL 3:19:38
2. Ronny Larsen 3:55:18
Hel 45-49 M
1. Vegar Sjøvoll, S.sjøen VGS 3:58:04
Hel 55-59 M
1. Knut Nilsen, Olderskog IL 3:20:10
Hel 60-64 M
1. Jan-Helge Balto, Sirbmá - Sirma IL 3:21:45
2. Eiolf Eivindsen, Alcoa 3:23:48

Halv maraton

Halv 16-17 K
1. Malin T. Abrahamsen, Idrettsfag MVS 2:21:25
Halv 18-19 K
1. Pernille Festvåg 1:57:59
2. Hanna Eidem 2:07:35
3. Sara Berget, Idrettsfag MVS 2:21:18
Halv 20-22 M
1. Tomas Ainasoja 1:39:48
2. Sigurd Åsland Sørensen 1:43:13
Halv 23-34 K
1. Ida Gudbrandsen 2:00:18
2. Iuliia Vermeulen 2:06:12
3. Vivian Moe Sundset 2:06:37
Halv 23-34 M
1. Lasse Blom, Sømna IL 1:11:47
2. Vegard Åsland Sørensen 1:27:11
3. Eivind Jarl Hansen, Utskarpen 1:50:24
4. Morten Mjåvatn, Ømmervatn skl. 2:02:41
5. Patrick Solvang.  Haaland AS.  2:05:37
6. Rikard Eide.  Tjøtta il.  2:12:55
6. Ludvik Eide.  Tjøtta il.  2:12:55
8. Ruben Edvardsen 2:28:20
Halv 35-39 M
1. Kjell Arne Trælnes, Sømna IL 1:16:02
2. Stefan Winterhoff, LG Bad Soden/Sulzbach/Neue.  1:33:27
3. Andreas Berg 1:49:07
4. Petter Søreng, Team Blåvegen 2:00:33
5. Odd Lysfjord 2:05:23
6. Kenneth Johan Gabrielsen, Optimogården 2:31:17
Halv 40-44 K
1. Bodil Berntsen.  Frisk 31:56:35
2. Ingrid Bredesen Hangaas, Helse Nord RHF 2:04:29
3. Lise Olderskog 2:21:06
4. Gina Kjellsdatter Kaspersen 2:30:11
Halv 40-44 M
1. Bjørn Arve Bønå, Brønnøysund IL 1:33:21
2. Trond Waage, Stålkameratene  1:42:48
3. Tore Hansen, Nesna IL 2:01:57
Halv 45-49 K
1. Britt Ina Hals, Alstahaug kommune 1:45:55
2. Anita Rosland, Brønnøysund IL 1:54:38
Halv 45-49 M
1. Steinar Westerberg, Sømna IL 1:28:47
2. Czeslaw Szura, LinjePartner Running Team 1:46:45
3. Arnt-Inge Olsen 1:54:48
4. Kenneth Åsland 1:55:01
5. Ørjan Th. Rosvold 2:03:48
6. Morten Andre Romslo, Idrettsfag MVS 2:26:57
7. Kenneth Rasmussen, Marine Harvest 2:40:29
Halv 50-54 K
1. Marit Klaussen, Mosjøen IL Ski 1:53:04
2. Brita Røli, Løpeklubben Mosjøen 2:02:13
3. Anna Dalen, ISS Facility Services 2:10:12
4. Berit Grønbech, Idrettsfag MVS 2:15:06
Halv 50-54 M
1. Robin Eivik, Skånland sportsklubb 1:43:00
Halv 55-59 K
1. Hanssen Heidi, Vega 2:04:54
Halv 55-59 M
1. Jonny Nyheim, BYGGTORGET 1:47:27
2. Magne Damsgård, Red Vine Runners 2:05:14
Halv 60-64 K
1. Kari Anne Halsen 2:16:44
Halv 70-74 M
1. Bjørnar Torgersen, Sport Torghatten 1:50:06
2. Otto Simskar, Grane IL 1:51:44

Hårekmila

Mila 12-13 K

1. Emilija Kibalcica, Tjøtta oppvekstsenter 53:38

Mila 12-13 M

1. Nikolai Edvardsen, Tjøtta oppvekstsenter 1:12:31

Mila 14-15 M

1. Birk Fjellheim, Bossmo/Ytteren 42:49

2. Trym Gjerstad, Mosjøen IL Ski 43:48

3. Sigurd Nilsen, Bossmo/Ytteren 43:49

4. Håvard Aarthun.  Åga il.  44:04

5. Morten Hjørnerød, Mosjøen IL Ski 44:47

6. Bismillah Yosuf, Tjøtta oppvekstsenter 47:19

7. Ali Mohammadi, Tjøtta oppvekstsenter 47:40

8. Aman Hussaini, Tjøtta oppvekstsenter 49:13

9. Arthur Andersen, Bakken Bruk 52:34

10. Eivind Vold Hansen, Tjøtta oppvekstsenter 54:42

11. Eirik Fjelddahl Hagen, Bossmo/Ytteren 55:51

12. Jonas Østvann.  Båsmo & Ytteren.  57:58

13. Sander Kålvik Kristiansen.  Sil.  1:01:40

14. Mattias Lukkassen, Tjøtta oppvekstsenter 1:05:48

Mila 16-17 K

1. Lisen Brønmo Næss, Brønnøysund IL 51:31

2. Marthe Westvik, Idrettsfag MVS 59:53

3. Malin Valla Villmones, Idrettsfag MVS 1:00:08

4. Erica Bjørhusdal Wangsvik, Idrettsfag MVS 1:00:15

5. Maren Strømstad, Idrettsfag MVS 1:01:23

6. Mathilde Vatnan, Idrettsfag MVS 1:03:45

7. Sofie Alma Almås Simonsen, Idrettsfag MVS 1:05:01

8. Emma Johnsen, Idrettsfag MVS 1:06:04

9. Maja Engdal, Idrettsfag MVS 1:07:52

10. Synne Holmen, Idrettsfag MVS 1:21:57

10. Emma Tokle, Idrettsfag MVS 1:21:57

12. Elise Granhaug, Idrettsfag MVS 1:30:16

13. Maren Jacobsen, Idrettsfag MVS 1:32:00

14. Charlotte Hanssen, Idrettsfag MVS 1:32:01

Mila 16-17 M

1. Håkon Romstad Jacobsen, Mosjøen IL Ski 41:20

2. Robert Jægtvik Aas, Alstahaug Idrettslag 43:01

3. Martin Johansen, Brønnøysund IIL 49:12

Mila 18-19 K

1. Marthe Kråkstad Johansen.  Bossmo & Ytteren IL.  43:13

2. Amalie Tokle, Idrettsfag MVS 48:37

3. Caroline Aune, Idrettsfag MVS 51:15

4. Julia Strikwerda 51:34

5. Solveig Brennhaug Lund, Idrettsfag MVS 55:21

6. Amalia Aufles, Idrettsfag MVS 56:05

7. Mari Vold Hansen.  Tjøtta il.  1:02:40

8. Tonje Stålsett Nes, Idrettsfag MVS 1:06:37

9. Ingvild Flatøy Næstby, Tjøtta idrettslag 1:07:27

10. Trude Tverå, Idrettsfag MVS 1:10:06

11. Ebba Kvitnes, Idrettsfag MVS 1:13:25

12. Vendelin Sandnes, Idrettsfag MVS 1:30:09

Mila 18-19 M

1. Eirik Johansen.  Brønnøy IL.  35:33

2. Ola Berge, Olderskog IL 40:54

3. Ivar Tverå, Meråker vid.skole 43:45

4. Håkon Fjærli, Idrettsfag MVS 48:27

Mila 20-22 K

1. Amalie Kvandal, Leirfjord IL 40:07

2. Ida Amanda Henriksen 1:15:01

Mila 20-22 M

1. Stian Mikalsen, Idrettsfag MVS 42:19

2. Sivert Vevelstad, Marine Harvest 42:20

3. Ole-Kristian Kaspersen, Mo Orienteringsklubb 48:24

4. Frithjof Leirvik, Marine Harvest 1:08:57

5. Kristoffer Karlsen, Marine Harvest 1:10:03

Mila 23-34 K

1. Stine Bøe Karlsen 44:56

2. Tone Hanssen.  Bossmo & Ytteren IL.  46:28

3. Helene Hatling 47:42

4. Maren Lunde Sæterstad 49:46

5. Pia Therese Forseng Olsen 51:18

6. Cecilie Utsumo, Arne Johansen & Co 52:49

7. Dina Larsen, Alstahaug kommune 54:07

8. Melizza Kaspersen, Alstahaug kommune 55:03

9. Signe Solheim, S.sjøen sykehus 57:17

10. Ingrid Storvoll.  Il vega.  58:23

11. Kevin Udoto, Alstahaug kommune 1:00:08

12. Ingunn Stemland, Alstahaug kommune 1:00:16

13. Maria Ingebriktsen 1:02:04

14. Maren Lindseth Pettersen 1:02:32

15. Heidi Christin Johansen Vaags, Apollon Treningssenter 1:05:59

16. Inger Helene Meyer, Marine Harvest 1:09:33

17. Linda Grovassbakk 1:10:30

18. Linda Ratama, Marine Harvest 1:17:30

19. Ingeborg Kjærstad 1:20:51

20. Tor Borgan, Alstahaug kommune 1:31:32

Mila 23-34 M

1. Are Moe 38:47

2. Halvor Folstad Åkervik, Hattfjelldal IL 40:33

3. Ron Selnes, Bossmo/Ytteren 41:55

4. Mats Olsen 42:30

5. Lars Andersen 42:40

6. Peder Johnsen.  Leirfjord IL.  45:48

7. Adrian Benjamin Olsen 47:29

8. Eskild Bang.  Il vega.  48:24

9. Per-Håkon Dalen, Husmo gård 50:43

10. Kai Pedersen, Husmo gård 51:27

11. Christian Nyland 51:40

12. Lukas Larsson 52:52

13. Giedrius Matulevicius, Marine Harvest 54:47

14. Martin Bøkestad 55:02

15. Martin Kulseng 55:04

16. Robin Skogseth 56:03

17. Fredrik Høgstedt, Marine Harvest 1:01:11

18. Bendik Fjellberg, Marine Harvest 1:01:27

19. Ørjan Jensen 1:02:33

20. Morten Mathias Olsen, Husmo gård 1:03:32

21. Arnfinn Elstad, Marine Harvest 1:06:33

22. Viktor Savic, Marine Harvest 1:08:25

23. Erik Pedersen 1:09:00

24. Mats Hansen, Marine Harvest 1:09:02

25. Sven Magnus Steinvik, Marine Harvest 1:17:23

Mila 35-39 k
1. Henriette Tostrup Aas 46:06
2. Christina Berg Orvik, Torsdagsklubben 47:01
3. Maria Jakobsen, Marine Harvest 53:09
4. Liss Iren K. Larsen, Alstahaug kommune 56:22
5. Maria Breines Elsfjord 58:32
6. Renate Danielle Sørøy, Alstahaug kommune 1:01:03
7. May Helen Bakken 1:01:46
8. Lill-Monika Bastesen 1:08:39
9. Jovanka Bekric Kostic, Alstahaug kommune 1:10:37
10. Johanne Falch, Marine Harvest 1:24:32
11. Vera-Mari Berg Johansen, Alstahaug kommune 1:37:36
Mila 35-39 M
1. Morten Lenningsvik, Korgen IL 39:31
2. Stian Bohlin, Hammeren UL 42:20
3. Michal Motyka 45:04
4. Geir Harsvik 48:41
5. Kristian Olaisen.  Hil.  49:46
6. Morten Klaussen.  Mosjøen IL.  55:24
7. Marius Nilsen.  Båsmo & Ytteren.  55:39
8. Kenneth Johansen, Bossmo & Ytteren.  1:00:09
9. Øystein Flatmo, Marine Harvest 1:00:29
Mila 40-44 K
1. Linda Schei, Alstahaug kommune 53:01
2. Kirsten Toft, Alstahaug kommune 53:39
4. Aino Olaisen, Lovund UIL 55:20
5. Helene Langmo 56:48
6. Vera Stenhaug, Mosjøen IL Ski 59:35
7. Janne Laksholm, IL Vega 1:06:26
8. Merete Bredesen Pedersen, Team Frisk 3 1:06:38
9. Heidi Fagerbach, Team Frisk 3 1:08:58
10. Ann-Iren Ruderaas, Alstahaug kommune 1:11:22
Mila 40-44 M
1. Torbjørn Larsen, Hattfjelldal IL 42:16
2. Jesper Andersen, Bossmo & Ytteren IL 43:20
3. Egil Fjellheim, Bossmo/Ytteren 46:25
4. Mads Lenes, Marine Harvest 52:53
5. Erik Wangsvik, Team Nava 54:17
6. Espen Rostad 54:18
7. Tommy Gjerstad, Mosjøen IL Ski 55:55
8. Lars Morten Meland 56:08
9. Odd Rikard Wik-Iversen, Marine Harvest 57:14
10. Geir Horsdal, Marine Harvest 1:00:26
11. Bård Anders Langø, Alstahaug kommune 1:01:06
12. Erlend Henriksen, Marine Harvest 1:26:24
Mila 45-49 K
1. Doris Kaspersen, Mo Orienteringsklubb 52:40
2. Merete Skjærvold 53:09
3. Heidi Jenssen, Idrettsfag MVS 58:13
4. Kjersti Flatøy Lindgaard 1:00:03
5. Heidi Kristine Sjonbotn, Utskarpen IL 1:01:39
6. Mona Pedersen.  Frisk31:03:12
7. Siv Anne Almås Simonsen, Løpeklubben Mosjøen 1:03:58
8. Tone Holmen, Team Frisk 3 31:05:43
9. Eva Brandth, Apollon 1:06:48
10. Barbro Solvang, Alstahaug kommune 1:15:44
11. Heidi Pedersen, Team Frisk 3 31:15:53
12. Sissel Salhus, Sport Torghatten 1:23:04
13. Evy Beate Andersen, Alstahaug kommune 1:37:37
Mila 45-49 M
1. Kjetil Mathisen 42:03
2. Terje Jørgensen 42:41
3. Tom Snorre Leirvik, Marine Harvest 51:07
4. Børge Toft, Alstahaug kommune 55:54
5. Ronny Johansen, IL Vega 57:11
6. Kurt Ove Mikalsen, Team Frisk 3 59:36
7. Kenneth Aakerøy, Rævskørdalen IF 1:02:45
8. Tom Jøran Johansen, Marine Harvest 1:12:00
9. Jan Magne Berglund, Marine Harvest 1:12:30
Mila 50-54 M
1. Gunnar Thrana, Sømna IL 38:25
2. Geir-Arne Otting, Sandnessjøen videregående 42:25
3. Bouke Strikwerda 51:34
Mila 55-59 K
1. Ragnhild Solli, Sømna IL 48:29
2. Sigrun Hol 49:33
3. Kari Pedersen Dalen, Husmo gård 1:07:31
4. Airin Levang 1:08:03
Mila 55-59 M
1. Roy-Arne Saltnes, Sømna 45:59
2. Torstein Aasen, LLL 46:07
3. Asbjørn Edvardsen, Sandnessjøen idrettslag 51:22
4. Rune Heggedal.  Korgen il.  51:59
5. Frank Torben Bless, Marine Harvest 55:36
6. Steinar Håkon Sjonbotn, Bolt construction 59:09
7. Jim Brasøygård, Marine Harvest 1:01:19
8. Bjørn Edvardsen 1:06:50
Mila 60-64 K
1. Unni Mathisen 1:11:50
Mila 60-64 M
1. Geir Rådmannsøy, Alstahaug kommune 50:48
2. Hårek Nilssen, Apollon Treningssenter 52:12
3. Jan Egil Løvli, Team Frisk 3 1:13:57
4. John Karstein Strøm, Marine Harvest 1:17:29
Mila 65-69 K
1. Dagrun Ruderaas, Tjøtta IL 1:14:06
Mila 65-69 M
1. Tor Inge Normann, Bodø & omegn IF 59:58
Mila 70-74 M
1. Ove Emil Pedersen, Frisk3 59:28
Mila 80-84 M
1. Aksel Nilssen, ValnesfjordIL 59:24
Mila 85-89 K
1. Bodil Laugsand Lillegaard 1:42:32

Minimaraton (5 km)

Mini K

1. Benedikte Kristine Sjonbotn.  Bossmo & Yttern il ski.  25:07

2. Tuva Andersen.  Bossmo og Ytteren il ski.  25:14

3. Ida-Therese Hagen.  Bossmo og Ytteren ski.  26:30

4. Marina Måntrøen, Lovund UIL 27:26

5. Katrin Andersen.  Bakken Bruk.  27:38

6. Edda Olaisen-Enqvist, Lovund UIL 28:03

7. Anita Sjøset 28:34

8. Ingrid Jakobsen.  Drevja IL.  29:17

9. Caroline Gjestemoen.  ISS Facility Services.  29:25

10. Astrid Pettersen, Marine Harvest 29:29

11. Marika Iversen, Tjøtta oppvekstsenter 29:48

12. Rhea Kirkerød, Tjøtta oppvekstsenter 29:56

13. Carina Tverå.  Korgen il.  30:07

14. Silje B. Fjellheim, Bossmo/Ytteren30:55

15. Hege Ansnes Igeland 32:24

16. Astrid Aarthun.  Åga il.  34:00

17. Ramona Damian, Marine Harvest 35:38

18. Andrea Baadstø Langmo.  Halsøy IL.  36:31

19. Elfrid Nilsen, Tjøtta oppvekstsenter 38:53

20. Cherry Jakobsen, Alstahaug kommune 39:02

21. Natalia Andersen.  Bakken Bruk.  41:19

22. Janne H D Søraunet, Team Frisk 3 42:51

23. Dominika Konopka, Tjøtta oppvekstsenter 43:15

24. Alise Jensen 44:07

25. Elisabeth Angel, Marine Harvest 45:31

25. Borghild Nilsen, Marine Harvest 45:31

27. Alice Vassdal, Tjøtta oppvekstsenter 47:00

28. Maja Sofie Hokland Johnsen 47:12

29. Merethe Hokland 47:13

30. Anita Grønnevik 48:00

31. Liv F. Vistnes, Tjøtta oppvekstsenter 48:27

32. Lilja Ulriksen, Tjøtta oppvekstsenter 48:28

33. Mette Aspnes, Tjøtta oppvekstsenter 48:29

34. Elin Pettersen, Marine Harvest 48:51

35. Kirsten Engevik, Marine Harvest 48:52

36. Gun Catrin Måtts.  ISS Facility Services.  50:11

37. Monica Karlsen, Marine Harvest 53:03

38. Elisabeth Iversen.  ISS Facility Services.  53:08

39. Kjersti Mosti 53:28

40. Line Dahl Aasen 53:39

41. Anette Sofie Kjellaug Aalbotsjord.  ISS Facility Services.  54:33

42. Britt Synnøve Eriksen.  ISS Facility Services.  54:37

43. Reidun Kristin Dahle.  ISS Facility Services.  54:38

44. Åse Heidi Fagerli.  ISS Facility Services.  55:52

45. Rihannon Bjørgan, Tjøtta oppvekstsenter 56:34

46. Harriet Varnvatn Lamo.  ISS Facility Services.  56:39

47. Elin Astrid Erlandsen.  ISS Facility Services.  56:42

48. Celina Kristine Flatøy 58:27

49. May Bente Nilsen, Tjøtta oppvekstsenter 59:21

50. Marieta Køllersen, Marine Harvest 1:01:48

51. Amalie Nikoline Flatøy 1:01:51

52. Anita Nyland 1:03:11

53. Synnøve Teigen 1:03:17

53. Gry M Nilssen 1:03:17

55. Emma Renate Pedersen.  I/L Visto.  1:04:56

55. Lone Arnesen.  I/L Visto.  1:04:56

57. Elin Merethe Kiil 1:04:59

58. Jelena Sultani.  ISS Facility Services.  1:06:19

59. Ellen Martine Pedersen.  I/L Visto.  1:06:30

60. Emilie Christine Kiil 1:08:07

61. Jenny Viktoria Ingebrigtsen.  I/L Visto.  1:11:35

61. Elena Ingebrigtsen.  I/L Visto.  1:11:35

Mini M

1. Simen Sørra.  Sil.  20:34

2. Henrik Sørra.  Sil.  20:37

3. Mathias Lenningsvik.  Korgen il.  22:27

4. Petter Myrnes Herringbotn 23:29

5. Remi Andre Otting, Alstahaug kommune 23:45

6. Viljar Gjerstad, Mosjøen IL Ski 24:08

7. Elias Selnes.  Bossmo & Ytteren Ski.  24:29

8. Anker Olaisen Kjelstrup, Lovund UIL 24:57

9. Vetle Johannes Mathisen 24:59

10. Johan Kristian Larsen.  Sandnessjøen IL.  25:14

11. Mathias Pedersen.  Frisk325:34

12. Silas Mørk, Tjøtta oppvekstsenter 25:37

13. Johnny Skjærvold, Marine Harvest 25:45

14. Sondre Andre Romslo, Idrettsfag MVS 26:04

14. Muluje Gebreslasie Tesfa.  ISS Facility Services.  26:04

16. Bjørn-Magne Hanssen, Olderskog IL 26:12

16. Stig Sørra.  Sil.  26:12

18. Jonas Tverå.  Korgen il.  27:11

19. Abdumajeed Hamdard, Tjøtta oppvekstsenter 27:16

20. Jonas Jakobsen.  Drevja IL.  27:17

21. Marius Solvang.  Drevja.  27:32

22. Brage Gjerstad, Mosjøen IL Ski 28:50

23. Kristian Volden.  Halsøy IL.  28:54

24. Ole Kristian Volden.  Halsøy IL.  28:56

25. Abdul Mumen Sultani.  ISS Facility Services.  29:25

26. Håvard Kristian Larsen.  Sandnessjøen IL.  30:08

27. Viljar Fjellheim, Bossmo/Ytteren30:19

28. Tedros Eyob Naizghi.  ISS Facility Services.  30:21

29. Thomas Andersen, Alstahaug kommune 30:59

30. Szymon Niedploch, Tjøtta oppvekstsenter 31:42

31. Patricija Kibalcica, Tjøtta oppvekstsenter 33:14

32. Rune M Larsen.  Sandnessjøen IL.  33:27

33. Magnus Volden.  Halsøy IL.  34:05

34. Amer Al-Kholui.  ISS Facility Services.  36:06

35. Besnik Tafili, Marine Harvest 37:38

36. Mohammed Ilhomjonov, Tjøtta oppvekstsenter 38:04

37. Samiullah Badamkhel, Tjøtta oppvekstsenter 38:11

38. Kevin Jakobsen 38:57

39. Pheeraphat Kamsanpan.  Lovund ungdoms- og idrettslag.  39:26

40. Elias Olvik, Lovund UIL 39:36

41. Yngve Magnussen, Marine Harvest 40:06

42. Svein Andersen.  Bakken Bruk.  41:19

43. Borgar Garnås, Tjøtta oppvekstsenter 42:50

44. Alf-Håkon Grovassbakk, Marine Harvest 43:54

45. Isak Dalen.  Husmo gård.  44:37

46. Elias Jensen 45:13

47. Ole Johan Andersen, Marine Harvest 45:30

48. Roger Nyrud, Marine Harvest 45:31

49. Arnt-Ludvik Ellingsen, Marine Harvest 46:18

50. Robin Andrè Grønnevik 48:00

51. Finn Ulrichsen, Alstahaug kommune 48:31

52. Henrik Jacobsen, Tjøtta oppvekstsenter 50:17

53. Birger Iversen, Tjøtta oppvekstsenter 50:19

54. Lars Arne Johan Johansen, Marine Harvest 53:03

55. Roald Køllersen, Marine Harvest 53:17

56. Sander Hallera Mathisen.  Tjøtta il.  53:20

57. Jan Terje Albertsen 53:28

57. Per Bonsaksen 53:28

59. Bjarne Jakobsen 56:36

60. Karl Årstrand.  I/L Visto.  1:00:40

61. Niclas Ruderaas, Tjøtta oppvekstsenter 1:00:49

61. Gabriel Ulriksen, Tjøtta oppvekstsenter 1:00:49

63. Martin Alexander Ingebrigtsen.  I/L Visto.  1:02:18

Send inn tekst og bilder «

DEL MED OSS: Skriv om ditt lag og din sportsopplevelse!

Artikkeltags